यसरी पो काटिएको रैछ ७० वर्षे उमेर हदबन्दी !

0
156

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी पनि माइक्रो ब्लगिङ साइट ट्वीटरमा जोडिएकी छन् । राष्ट्रपति भण्डारीका प्रमुख स्वकीय सचिव भेषराज अधिकारीका अनुसार राष्ट्रपति भण्डारीको ट्वीटर ह्याण्डिल @PresidentofNP रहेको छ ।

राष्ट्रपति भण्डारीले पहिलो ट्वीट बालबालिका शिक्षाको पहुँचमा सरकारले गरेको प्रयासको सराहना गरेकी छन् । राष्ट्रपति भण्डारीको पहिलो ट्वीटमा भनिएको छ, ‘सम्पूर्ण बालबालिकालाई शिक्षाको पहुँचमा पुर्याउने नेपाल सरकार र सम्बद्ध सबै पक्षको प्रयासको सराहना गर्दै सफलताको शुभकामना !’

संसारका विभिन्न राष्ट्रप्रमुख तथा सरकार प्रमुखले आफ्नो धारणा सार्वजनिक गर्न ट्वीटरको प्रयोग गर्दै आएका छन् । सहजरुपमा जनतासँग संवाद गर्ने थलोका रुपमा ट्वीटरलाई लिइन्छ ।

‘नागरिकसँग प्रत्यक्षरुपमा जोडिने लक्ष्यका साथ राष्ट्रपति भण्डारी पनि ट्वीटरमा जोडिनुभएको हो’, प्रमुख स्वकीय सचिव अधिकारीले भने ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here