‘रोनाल्डो रियलमा खुसी छैनन्’

0
78

केहि समययता रियलका अध्यक्ष फ्लोरिन्टिनो पेरेजसँग रोनाल्डोको सम्बन्ध खासै राम्रो छैन । अध्यक्ष पेरेजले बलोन डी’ओर जित्न नेयमार स्पेनिस राजधानी फर्कनु पर्ने सुझाव पनि दिएका थिए । अर्को तर्फ पेरेजले पोर्चुगिज रोनाल्डोलाई बार्सिलोनाले लियोनल मेस्सीलाई गरे जस्तो आकर्षक सम्झौता पनि गरेनन् ।

विश्व फुटबलका सर्वोत्कृष्ट खेलाडी रोनाल्डोले इङ्ल्यान्डमा घर पनि खोजेको बताइएको छ । इङ्ल्यान्डमा छोराका लागि कुनै राम्रो प्राइभेट स्कुल खोजेको बताइएको छ । गत महिना उनले केहि स्कुलको भ्रमण गरेको समेत दाबी गरिएको छ ।

‘मध्य लन्डनमा मिले सम्म घर नभए फ्ल्याट खोजेका छन् ‘, श्रोतले जनायो, ‘निश्चय नै केहि गम्भिर विषय हुनुपर्दछ ।’ म्यानचेस्टर युनाइटेड उनलाई फर्काउनका लागि इच्छुक रहेको कुरा यसअघि नै सर्वजनिक भएको थियो । तर, रियलले सानो सरुवा रकममा भने रोनाल्डोलाई छाड्ने छैन ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here